مزیت های ما

نوآوری های بزرگ حاصل یک فکر بزرگ هستند

شرکت صدرا ماهان پارسیان به عنوان یکی از اولین شرکت های فعال در صنعت شیرآلات، بر تولید شیرآلات صنعتی در زمینه های نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاهی متمرکز شده است. این شرکت اولین تولید کننده شیر کامل Rising Stem Ball valve (Orbit valve یا KV) و Through conduit gate vale double disk در ایران و یکی از سه شرکت تولید کننده برتر این موارد در دنیا می باشد. همچنین این شرکت برای اولین بار شیر توپی جکتی (Jacket Ball Valve) و شیر سماوری جکتی  (Jacket Plug Valve) را در ایران تولید کرده و با بالاترین کیفیت در سایزها و کلاس های مختلف در اختیار مشتریان قرار داده است.

ساخت قطعات یدکی کلیه شیرآلات صنعتی در حال بهره برداری در کشور و انجام تعمیرات بر روی شیرآلات موجود در انبارهای کارفرمایان محترم، از دیگر تخصص های این شرکت دانش بنیان در حوزه خدمات رسانی به مشتریان عزیزمان است.

مزیت های رقابتی ما:

شرکت صدرا ماهان پارسیان همچنین برنامه ای را زیر نظر مدیران شرکت دنبال میکند که بر اساس آن اقدامات سریع و عملکرد روان و بدون وقفه در چرخه تولید و تامین را تضمین می کند. این شرکت همچنین برای انجام کارآمد تعمیرات و خدمات مربوط به نگهداری شیرآلات،  به ابزار و تجهیزات کافی و تیم تخصصی و با تجربه مجهز است و از تکنولوژی به روز شامل نرم افزار های مهندسی و نیز ابزارآلات مدرن بهره  می برد. علاوه بر این، آموزش کارکنان مطابق با آخرین نیازهای این صنعت ترتیب داده شده است، که آنها را قادر می سازد تا به طور موثر ازهر چالشی سربلند بیرون بیایند. بر این اساس، محصولات برند GAZAR حاصل دانش ، تجربه ، مهارت و پشتکار یک تیم  بزرگ از نیروهای انسانی دلسوز است که به ما امکان می دهد تا نیازهای مشتریان را هر آنچه که باشد در حداقل زمان ممکن برآورده کنیم.

ما همواره پیشرو هستیم زیرا ما GAZAR هستیم:

تمرکز و تخصص:

بهره وری: