معرفی

شرکت صدرا ماهان پارسیان

ما از ابتدا به موفقیت خود ایمان داشتیم

تاریخچه:

  شرکت دانش بنیان صدرا ماهان پارسیان، با برند تجاری GAZAR ، افتخار دارد فعالیت خود را با تکیه بر دانش و تجربه مهندسین ایرانی در زمینه ساخت شیرآلات صنعتی پیشرفته آغاز و گام های مهمی در زمینه ارتقای دانش و فناوری این صنعت در ایران و جهان بردارد. این شرکت فعالیت خود را از سال 1390 در مشهد مقدس و در سایه ی حرم امن امام رضا علیه السلام آغاز نموده است و  همواره به یمن برکات مقام گرانقدر آن امام رئوف در مسیر خدمت رسانی و تعالی این مرز و بوم حرکتی رو به پیشرفت داشته و تلاش نموده است  با توکل و پشتکار در راه عزت و سربلندی ایران اسلامی عزیزمان گام بردارد.

چکیده فعالیت ها:

شرکت صدرا ماهان پارسیان با استفاده از نیروی انسانی متخصص و تلاش مضاعف در بخش تحقیق و توسعه به گونه ای عمل نموده ،که در طراحی و ساخت شیرآلات صنعتی در مرزهای دانش جهانی حرکت کرده و نوآوری در ساخت و کیفیت محصولات را همواره سرلوحه خود قرارداده است. این شرکت از جمله شرکت های عضو وندور لیست وزارت نفت، تولید کننده ی دانش بنیان شیرآلات صنعتی مورد نیاز صنایع نفت، گاز ، پتروشیمی، پالایشگاهی و آب کشور از جمله ،Jacket valve ، Through Conduit Gate، Control Globe، Triple offset Butterfly, Zero leakage plug valve, Rising Stem Ball Valve می باشد.

ساخت قطعات یدکی کلیه شیرآلات صنعتی در حال بهره برداری در کشور و انجام تعمیرات اساسی بر روی شیرآلات موجود در انبارهای کارفرمایان محترم،  از دیگر تخصص های دانشی و اجرایی این شرکت در حوزه خدمات رسانی به مشتریان عزیزمان است. استفاده از نرم افزارهای دقیق مهندسی برای محاسبات فنی، مدل سازی سه بعدی  و شبیه سازی رفتار سیالات  بر اساس استانداردهای روز ملی و بین المللی، در ورودی و خروجی شیرآلات از دیگر خدمات فنی و توانایی های این شرکت است.

بهره مندی از سیستم های مدیریت روز جهانی (IMS)، مشتری مداری ، تحقیق و پژوهش ، کار تیمی سخت و مسئولانه ،افتخار حضور در صنایع نفت و گاز و خدمات رسانی به مشتریان را در طول سالیان گذشته به ما عطا نموده است و از این رو همواره ، حداکثر توان خود را در ارائه بسته کاملی از خدمات صنعتی به مشتریان به کار گرفته ایم.

 برگزاری دوره های آموزشی آشنایی با طراحی و ساخت انواع شیرآلات صنعتی و همکاری با مراکز علمی و پژوهشی و دانشگاهی ، ارائه خدمات به کارفرمایان حوزه های نفت ، گاز ، پتروشیمی و پالایشگاهی در زمینه تعمیر انواع شیرآلات ، انجام تعمیرات برخط در خطوط و تاسیسات در حال بهره برداری توسط تیم های مهندسی و عملیاتی شرکت صدرا ماهان پارسیان از این جمله است.