کیفیت، بهداشت، ایمنی و محیط زیست

توسعه پایدار و آینده‌ محور همراه با رقابت سالم و مداوم

کیفیت، بهداشت، ایمنی و محیط زیست (QHSE):

برای پایداری و ثبات همه شرکت های صنعتی، QHSE یک قانون اساسی است. در هر صنعتی ، ایجاد فرهنگ در مورد کیفیت، سلامت و ایمنی و عملکرد محیطی (QHSE) برای دستیابی به کارایی، کاهش ریسک و محافظت از حسن شهرت شرکت ها بسیار مهم است. شرکت ها با به روز کردن آگاهی خود نسبت به این سیستم، از تغییرات احتمالی در قوانین و مقررات مربوطه مطلع می شوند، لذا از خطر جریمه و یا حادثه شغلی و مسائل دیگر مصون می مانند.

شرکت صدرا ماهان پارسیان همواره در راستای هدف سیستم مدیریت QHSE در زمینه ایمنی و بهداشت حرفه ای و محیط زیست حرکت می کند. علاوه بر این، دغدغه های  کارفرمایان محترم و خواسته های ایشان مربوط به کیفیت، ایمنی و بهداشت شغلی و محیط زیست همواره مدیریت می شود.

شرکت صدرا ماهان پارسیان به الزامات، استانداردها و دستورالعمل های زیست محیطی و ایمنی، مطابق با مقررات ملی و بین المللی پایبند است. هدف این مجموعه همواره اجتناب از اثرات منفی زیست ‌محیطی، افزایش اثرات مثبت و کمک به توسعه پایدار است و همه موارد در تمامی فعالیت‌های این شرکت اعمال می‌شود.

ایجاد شرایط ایمن و مراقبت از سلامت روحی و جسمی کارکنان از اولویت های مدیریت شرکت دانش بنیان صدرا ماهان پارسیان بوده و این شرکت در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نورزیده و همواره اجرای دستورالعمل‌های سامانه مدیریت ریسک، اجرای دستورالعمل‌های سامانه مدیریت موثر انرژی و دستیابی به رکورد عدم وقوع حوادث منجر به فوت و از کارافتادگی حین کار در اولویت است.

سیستم QHSE شرکت صدرا ماهان پارسیان:

برای حفاظت از کیفیت محیط زیست، کاهش هزینه های مدیریت پسماند و حذف زباله، کاهش مصرف انرژی و مواد اولیه، کاهش هزینه های توزیع، بهبود وجهه شرکت مطابق با استانداردهای مربوطه، این شرکت متعهد به گواهینامه های زیر است:

۱. استاندارد ISO 9001 (مدیریت کیفیت)

این استاندارد الزامات یک سیستم مدیریت کیفیت را مشخص می کند. سیستمی که در آن تولید کننده باید توانایی خود را برای ارائه مداوم محصولی مطابق با الزامات قانونی و ترجیحات مشتری و البته با در نظر گرفتن قابلیت اجرایی، نشان دهد و سیستمی که هدف آن افزایش رضایت مشتری از طریق عملکرد موثراست. از آنجاییکه این استاندارد راهی سریع و آسان برای مشتریان است تا محصول یک واحد صنعتی را از نظر کیفیت ارزیابی کنند ، لذا شرکت صدراماهان پارسیان همواره در تلاش است تا در راستای معیارهای این استاندارد ، کیفیت محصولات تولیدی و خدمات خود را بالا نگه دارد.

۲. استاندارد ISO 14001 (مدیریت محیط زیست)

شرکت صدرا ماهان پارسیان مدیریت زیست محیطی را جزو اهداف بلندمدت خود می داند.لذا تحت پروتکل های ISO 14001، چارچوبی برای راه اندازی یک سیستم مدیریت زیست محیطی موثر ایجاد کرده است تا مطمئن شود که به طور مداوم تأثیرات محتمل بر محیط زیست نظارت ، اندازه گیری و بهبود می یابد.

۳. استانداردOHSAS 18001 (ارزیابی بهداشت و ایمنی شغلی)

شرکت صدرا ماهان پارسیان تحت استاندارد OHSAS 18001 حرکت کرده و همواره سعی دارد با رعایت چهارچوب های این استاندارد محیط کاری کارکنان خود را ایمن نماید برای این منظور همواره ابزار مناسب و پوشش های حفاظتی و لباس های دارای ایمنی کافی در اختیار کارگران قرار می گیرد و همواره قوانین مربوط به ایمنی کار توسط کارشناس ایمنی مستقر در خط تولید نظارت می شود.این شرکت از ابتدا تا امروز به شناسایی خطرات بهداشتی و ایمنی، کاهش خطر حوادث و ایجاد یک محیط کار ایمن و سالم پایبند بوده است.